Kasutame küpsiseid teie sirvimiskogemuse ja teile kuvatava sisu isikupärastamiseks ning teile asjakohaste ettepanekute tegemiseks. Klõpsates nuppu "Nõustun" või jätkates veebisaidi sirvimist, nõustute küpsiste installimise ja kasutamisega. Oma nõusoleku saate igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.

Tehniline magneesiumkloriid jää sulatamiseks (MgCl2), 25 kg (kuni -33 °C)

E-hind

Tehnilist magneesiumkloriidi (MgCl2) saab kasutada libeduse vastu võitlemiseks teedel ja tänavatel. Magneesiumkloriid sobib laotamiseks kõnniteedele, sissepääsudele, platsidele jne.


Magneesiumkloriidi (MgCl2) ei soovitata puistata kiilaspäisuse vastu, kuna see suurendab kuiva teekatte libedust. Samuti ei soovitata õhku neelavate lisanditega varustatud tsementbetoonkatete pihustamisel aasta jooksul pärast nende paigaldamist nendega kasutada magneesiumkloriidi ja liiva-soola segusid. Kuna magneesiumkloriidi pikem toimeaeg kiirendab betooni lagunemise protsessi.


Magneesiumkloriid (MgCl2) sulatab jää temperatuuril kuni -33 °C.


Kasutage kätekaitset – kummikindaid. Hoida originaalpakendis kuivas, jahedas ja hästi ventileeritavas kohas. Äärmiselt tundlik ümbritseva õhuniiskuse suhtes!

  • Saadavus: Laos
  • 24.90€

Saada päring

Esitage selle toote kohta küsimus, klõpsates seda linki KÜSI