Kasutame küpsiseid teie sirvimiskogemuse ja teile kuvatava sisu isikupärastamiseks ning teile asjakohaste ettepanekute tegemiseks. Klõpsates nuppu "Nõustun" või jätkates veebisaidi sirvimist, nõustute küpsiste installimise ja kasutamisega. Oma nõusoleku saate igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.

Plastääred klotsidele, kõrgus 79 mm (1 m), tk

-30% E-hind Plastääred klotsidele, kõrgus 79 mm (1 m), tk

Pikkus: 100 cm; laius 8 cm; kõrgus 7,9 cm

* Graniitplokkidest radade raamimiseks;

* Kruusateed;

* Kõrgete (üle 80 mm kõrguste) teekatteteede paigaldamiseks;

* Kanalisatsioonikatete kujundamiseks;

* Kallaku tugevdamiseks.


Plastikust äärekivid on uus ja praktiline toode aedade, õuemajanduse ja haljastuse valdkonnas. See on mahetoode - valmistatud 100 protsendist. ringlussevõetud plastid. Äärekivide kvaliteeti kinnitavad Leedus tehtud laborikatsed, mis vastavad EL standarditele.

Plastist äärekive saab betoonist äärekivide asemel kasutada aedade, kiviktaimlate, basseinide haljastamiseks ja haljastamiseks, killustiku eraldamiseks, veeris klotside servade tugevdamiseks. Need äärekivid on tugevad, kuid paindlikud. Samuti on väga oluline, et nad oleksid temperatuurimuutustele vastupidavad: nad ei mureneks, ei lõheneks külmal aastaajal.

Äärekivid võivad hõlpsasti moodustada mitte ainult sirgeid jooni, vaid ka keerukamaid kujundeid, näiteks ringi (nt puude või tulede eraldamiseks murust). Kumerate joonte moodustamiseks on vaja lõigata plastplaadi jäikuservad ja painutada plaat soovitud küljele. Ühe meetri pikkusest äärekivist saab moodustada 32,5 cm läbimõõduga ringi. Äärekivid kinnitatakse metallküüntega kinnitades. Neid plastist äärekive saab kasutada mitu korda.


1 meetri hind.

Plastist või metallist naelad valikulised (müüakse eraldi)

Sirgjoone panemiseks vajate 3 naela 1 meetri kohta, painutamiseks / painutamiseks - vajate 5 naela 1 meetri kohta.

  • Saadavus: Laos
  • 2.41€
  • 1.69€

Saada päring

Esitage selle toote kohta küsimus, klõpsates seda linki KÜSI