Kasutame küpsiseid teie sirvimiskogemuse ja teile kuvatava sisu isikupärastamiseks ning teile asjakohaste ettepanekute tegemiseks. Klõpsates nuppu "Nõustun" või jätkates veebisaidi sirvimist, nõustute küpsiste installimise ja kasutamisega. Oma nõusoleku saate igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.

Muru ja killustiku eraldusservad, plastist, 45 mm (1 m), tk

-37% E-hind Muru ja killustiku eraldusservad, plastist, 45 mm (1 m), tk
  • Plastist äärekive on uus ja praktiline toode aedade, hoovi haldamise ja haljastuse valdkonnas. See on mahetoode - valmistatud 100 protsendist. ringlussevõetud plastid. Plastist äärekive kvaliteeti kinnitavad Leedus tehtud laborikatsed, mis vastavad EL standarditele.
  • Plastist äärekive saab betoonist äärekivide asemel kasutada aedade, kiviktaimlate, basseinide haljastamiseks ja haljastamiseks, killustiku eraldamiseks, veeris klotside servade tugevdamiseks. Need äärekivid on tugevad, kuid paindlikud. Samuti on väga oluline, et nad oleksid temperatuurimuutustele vastupidavad: nad ei mureneks, ei lõheneks külmal aastaajal.
  • Äärekivid võivad hõlpsasti moodustada mitte ainult sirgeid jooni, vaid ka keerukamaid kujundeid, näiteks ringi (nt puude või tulede eraldamiseks murust). Kumerate joonte moodustamiseks on vaja lõigata plastplaadi jäikuservad ja painutada plaat soovitud küljele. Ühe meetri pikkusest äärekivist saab moodustada 32,5 cm läbimõõduga ringi. Äärekivid kinnitatakse metallküüntega kinnitades. Neid plastist äärekive saab kasutada mitu korda.

1 meetri hind.

Sirgjoone panemiseks vajate 3 naela 1 meetri kohta, painutamiseks / painutamiseks - vajate 5 naela 1 meetri kohta.

  • Saadavus: Laos
  • 1.74€
  • 1.09€

Saada päring

Esitage selle toote kohta küsimus, klõpsates seda linki KÜSI