Kasutame küpsiseid teie sirvimiskogemuse ja teile kuvatava sisu isikupärastamiseks ning teile asjakohaste ettepanekute tegemiseks. Klõpsates nuppu "Nõustun" või jätkates veebisaidi sirvimist, nõustute küpsiste installimise ja kasutamisega. Oma nõusoleku saate igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.

Kompostimisaine Compost Gobbler 500 g

-18%

Compost Gobbler need on mikroorganismid (bakterid ja seened) orgaaniliste jäätmete kompostimiseks ja ebameeldivate lõhnade kõrvaldamiseks. Orgaanilise päritoluga lagunevad aia- ja olmeprügid on nende mikroorganismide toit.

Lagundab orgaanilisi jäätmeid 10 korda kiiremini ja muudab need väärtuslikuks kompostiks;

kõrvaldab ebameeldivad lõhnad;

rikastab mulda huumuse ja toitainetega;

muutub väärtuslikuks väetiseks;

parandab mulla struktuuri: muld muutub lõdvemaks, õhk pääseb sinna kergemini, niiskus püsib kauem.

Sobivad on kõik orgaanilised majapidamis- ja aiajäätmed, nagu puu- ja köögiviljajäägid, munakoored, teekotid, kohvipaks ja paberfiltrid, puutuhk, puusüsi, saepuru, vana potimaa, taimelehed, niidetud rohi, noored umbrohud (ilma küpsete seemneteta). kompostimiseks.), väikesed oksad, vana põhk ja hein, muru ja palju muud.

 

KASUTA

Ettevalmistusmäär: 250 g kuni 500 g toote kompostimiseks kasutatakse 1 m3 aia- ja olmejäätmeid. Piserdage komposti gobblerit ühtlaselt iga kord, kui jäätmeid kompostimiseks panete. Püüdke hoida komposti niiskena, jätke see mõnikord. Suuremad preparaadi kogused kiirendavad kompostimisprotsessi.

Üks ämber aitab kompostida kuni 2 m3 jäätmeid! Alustage kompostimist, sest see on kasulik!

  • Saadavus: E-hind
  • 9.60€
  • 7.90€

Saada päring

Esitage selle toote kohta küsimus, klõpsates seda linki KÜSI