Kasutame küpsiseid teie sirvimiskogemuse ja teile kuvatava sisu isikupärastamiseks ning teile asjakohaste ettepanekute tegemiseks. Klõpsates nuppu "Nõustun" või jätkates veebisaidi sirvimist, nõustute küpsiste installimise ja kasutamisega. Oma nõusoleku saate igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.

Granuleeritud väävel 200 g

-22% E-hind

Väävel on looduses laialt levinud ja elusorganismide jaoks väga oluline element, mis sisaldub aminohapete koostises, oluline element valkude ja rasvade sünteesis. Kasutatakse põllumajanduses erinevate väetiste koostisosana. Seda kasutatakse ka tekstiilitööstuses, kummi vulkaniseerimisel, püssirohu, pesuvahendite, paberi, tikkude, väävel- ja fosforhapete tootmisel, mida hiljem kasutatakse paljudes tööstusharudes.

Väävel granuleeritud,

erekollased graanulid on kvaliteetsed,

pole lisandeid, puhastatud ja eriti tuleohtlik.


KASUTAMINE JA SOOVITUSED

Granuleeritud väävlit kasutatakse mulla hapendamiseks, kui muld on tugevalt aluseline või soovitakse kasvatada taimi, kellele meeldib happeline pinnas, näiteks rododendronid või mustikad. Kiirema tulemuse saavutamiseks kasutage peenemat väävliosa. Mullabakterid mõjutavad ja lagundavad granuleeritud väävlit palju aeglasemalt, mis kasutab seda energiaallikana. Väävli graanuleid soovitatakse mulda ühtlaselt lisada. Vähendage kergete liivmuldade määra ja raskete savimuldade korral.

  • Saadavus: Laos
  • 2.30€
  • 1.80€

Saada päring

Esitage selle toote kohta küsimus, klõpsates seda linki KÜSI